ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - כך תכבשי את נסיך החלומות
כך תכבשי את נסיך החלומות

אם כך, מדוע סובל מוסד הנישואין מיחסי ציבור רעים ומדוע נשים רבות כל כך פונות אליי בייאוש שאעזור להן למצוא חתן?


"אני יפה, חכמה, מרוויחה טוב. אז למה אני רווקה בגיל 35?", שאלה אותי לימור (שם בדוי), אחרי אחת מסדנאות הסקס שהעברתי.

לנשים כמו לימור, שמתחילות לשמוע באוזן השמאלית את תקתוקי השעון הביולוגי, אין קושי להכיר נסיך, יש להן רק בעיה לזהות את הדם הכחול בבחור שמתעניין בהן או שהן רוקמות כל כך הרבה פנטזיות על הדייט הראשון שהן מבריחות כל אביר בפוטנציה.

אז בשביל נשים כמו לימור חיברתי כמה כללים בסיסיים לכבוש את נסיך החלומות:

1. אל תנסי לכבוש את נסיך החלומות – הסתכלנה על הכיבוש בעזה: שום דבר טוב לא יצא מזה. לחיות חיים שלמים בניסיון להרשים ולכבוש יעדים זה מתסכל ונועד לכישלון. יעדים בקריירה זה חשוב, שאיפות בלימודים ובעבודה, אבל בכל מה שקשור ללב – כיבושים זו אסטרטגיה לא יעילה. חוץ מזה, מתי לאחרונה ראיתן נסיך בשנקין?

2. הכירי את עצמך - טפחי תחביבים, בילויים, מפגשים עם חברים, חברות. בקיצור, הפכי להיות החברה הכי טובה של עצמך. ברגע שתאהבי את עצמך יש סיכוי טוב שגם אחרים ילכו בעקבותייך.

3. חייכי בלי סיבה - קומי כל בוקר עם חיוך ענק. אולי בהתחלה הוא יהיה מאולץ, אבל הוא יביא איתו המון חיוכים אמיתיים. כשאדם מחייך וצוחק הוא משחרר הרבה לחץ ומפזר אנרגיה מינית איכותית.

4. קבעי סטנדרטים - אל תחפשי גבר רק כדי למלא את המשבצת האפורה והריקה שלך. הגדירי כמה פרמטרים שחייבים להיות בבן הזוג שלך ואל תתפשרי עליהם. את הרי לא רוצה להצטרף אחרי מיסוד הקשר לאגודת הגרושים גרושות, נכון?!

5. אל תצאי מכלייך - כשפגשת את גבר החלומות שלך אל תהיי להוטה להראות לו מיד את כוונותייך הרציניות. השאירי לו מקום לתהות על קנקנך. זה ימשוך אותו יותר.

6. השתמשי בתבונה במיניות שלך - אף גבר לא יכול לעמוד מול אישה נשית, עדינה, סקסית וחושנית. אך אל תטרפי את הקלפים מהר מדי. אם תאכלי מהר - תשבעי לפני שתגיע המנה העיקרית...

7. תני לו לחזר אחרייך - עם כל הכבוד לתנועה הפמיניסטית, זכרי שלגבר יש צורך לחזר, להביא פרחים ושוקולד. זה אמנם שלב זמני, אבל חשוב ליהנות ממנו כל עוד הוא נמשך.

8. החמיאי לגבר שלך - טפחי אצל הגבר שלך את הביטחון, החמיאי לו, חזקי לו את האגו, אבל לא בצורה מוגזמת. נסי להיות הצד המפרגן והחמים בחייו, במיוחד אחרי יום קשה בעבודה.

9. אל תשכחי את החיים הקודמים - גם בזוגיות חדשה חשוב לשמור מקום למפגשים עם חברות ולהמשיך בשגרת החיים הקודמת. גם כשהלב מסתחרר – אל תאבדי את הראש ואל תשתעבדי לקשר החדש.

10. סיימי את הקשר בצורה יפה – גם אם הקשר לא עלה יפה, אל תשרפי אחרייך גשרים. יכול להיות שמי שהיה בגיל 25 ילדותי ואנוכי יהפוך בגיל 35 לגבר אחראי ומסור. חוץ מזה, אף אחת עדיין לא מתה מעודף ידידים.


ב ה צ ל ח ה !

 

 

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מאמרים קשורים
מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר
 
ידיד טוב שלי אמר לי פעם: "בכל פעם שאני רואה את החברים הנשואים שלי עם אישה סוהרת, משכנתא חונקת ותינוקות צווחים אני מבין מדוע נשארתי רווק עד גיל 35".
משהו בתיאור מוסד הנישואין ככלא חונק גורם לי להתקומם. למרות שאני בעצמי גרושה אני משוכנעת שהמוסד הזה לא פשט את הרגל. עובדה שזוגות ממשיכים להתחתן ולאתגר את הסטטיסטיקה.
לאחרונה פונות אליי נשים רבות שלא מצליחות למצוא אהבה למרות שהן סקסיות, חברותיות ובעלות קריירה מרשימה. האם הן סובלות מגישה לא נכונה או שפשוט המדובר בגבר הישראלי שמפחד מאחריות?