ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - מוצאים פחות ופחות זמן לסקס

מוצאים פחות ופחות זמן לסקס

מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמי קשר
פורום זוגיות וסקס:
את: פעם, כשהילדים היו קטנים ועדיין לא היתה קריירה, היית פנויה לסקס כמעט בכל שעה,
אפילו חיכית ליום שבת בצהריים. היום את עסוקה בעבודה, וכשיש מעט זמן, הילדים גדלו ערים עד מאוחר, מבינים עניין ולא ממש נעים לך.
 
אתה: מתקרב ונרתע. הנושא דובר בינכם ויש הבנה, אך עדיין אתה מעוניין למצוא יותר זמן יחד.
אני מזהה כאן איזושהי מבוכה לשדר לילדים שגם אנו בעצם יצורים מיניים. גם לנו חשובה האינטימיות וזמן האיכות יחד, בלעדיהם. מאוד יתכן, שמנגד כהורים גם לנו לעיתים לא פשוט לקבל את ילדינו המתבגרים כיצורים מיניים.
 
פתיחות מינית בבית, שיחה על מיניות באותה דרך שמדברים על פוליטיקה, חדשות ו/או אירועים במשפחה תגרום למיניות להיות חלק בלתי נפרד מחיינו בצורה שתאפשר פחות מבוכה ולהיפך, תועיל להתפתחות ילדינו בטח בתקופת הבגרות.
 
הידיעה שגם הורינו מקיימים יחסי מין, יחסי אהבה. אמנם בשלב מסוים מפתיעה ילדים ולרוב הם חושבים שההורים קיימו כמס' האחים בבית, אולם כאמור גם הם בשלבי התפתחותם המינית וההרגשה שזה לא רק שלנו בגילנו אלא יחסים שבכל גיל רלוונטיים, משפיעה לחיוב.
כמובן, שאין זה אומר שעליכם לחשוף אותם לאינטימיות שלכם, צנעה ופרטיות בהחלט נחוצים. אולם משהו בראשנו, אולי מסרים שאנו קיבלנו בבית, או סגירות וטאבו בנושא, בהחלט ראויים להשתחרר, להיפתח ולהזיז הצידה את תחושת אי הנעימות והמבוכה.
 
סגרו את הדלת, הדליקו מוזיקה טובה ותיהנו מאהבתכם ללא חשש. מה גם שתמיד אפשר לנצל הזדמנויות כשאתם לבד או לצאת באופן קבוע למפגש שהוא רק שלכם מחוץ לבית. והעיקר, לא לוותר על זמן האיכות שלכם יחד.
מוצאים פחות ופחות זמן לסקס
סקס בדייט הראשון
קונדום משבית שמחות
חוששים שהילדים יתקלו בצעצועים למבוגרים
החבר מקנא בויברטור
רעש מביך בתנוחת "דוגי סטייל"
מוצאים פחות ופחות זמן לסקס
בן זוגי נגעל מ"אוראלי"
גם לכם יש דילמה / בעיה ?
מוזמנים לתאם עימי פגישת יעוץ ממוקדת.
 
התקשרו אליי :  0522-308011