ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - נשיקות
נשיקות
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מאמרים קשורים
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר

אנו הישראלים אוהבים סיבה למסיבה, כמחווה ליום העצמאות של צרפת,

כתבתי במיוחד עבורכם הכל על הנשיקה הצרפתית:

מהי נשיקה?
נשיקה היא מחווה גופנית של אהבה, אהדה, קרבה או הערצה, שביטויה הוא מגע של השפתיים, לעתים תוך יניקה קלה (ויקיפדיה). ובהגדרה שלי: הנשיקה בעלת עוצמה אדירה וחשיבות רבה ליחסים האינטימיים ומהווה חיבור פיזי בין הרגש והנשמה.

 
מה אנו יודעים על נשיקות:
הנשיקה הראשונה אליה נחשפנו, בוודאי זכורה לנו מסיפור האגדה מהמאה ה- 17 : הנסיך מעיר את היפיפייה הנרדמת בעזרת נשיקה.
 
  • בשנת 1896 צולם הזוג הראשון בסרט קולנוע: ג´ון ס. רייס ומאי ארווין. שם הסרט באופן מפתיע היה "הנשיקה"
  • הנשיקה הארוכה ביותר שתועדה בקולנוע ארכה 3 דקות ו- 5  שניות, בסרט משנת 1941  "אתה בצבא עכשיו" עם ג´יין ויימן ורגיס טומי.
  • נשיקה לוהטת שורפת 12 קלוריות.
  • בזמן נשיקה אנחנו מפעילים 29 שרירים בפנים.
  • מחקרים אמריקאים גילו שרוב הנשים עוצמות עיניים בזמן הנשיקה, בזמן ששליש מהגברים לא.
טכניקות של נישוק:
בעיניים עצומות - רומנטיקנים, פנטזיונרים ומתנשקים עם כלהנשמה.
בעיניים פתוחות - אתם מוכרחים להיות בשליטה כל הזמן, זהירים, חשדניםשכלתנים ומתקשים להעניק ולקבל.
מנשקים ולופתים - מפחדים לאבד את בן/ת הזוגשלכם.
מנשקים עםואקום - זו לא תשוקה, זו תאוות שליטה.
מנשקים בפה סגור - מידת הפתיחות שלכם למיניות ואהבה מאד נמוכה.
מי ששוטףאת פיו לאחר נשיקה - סובל גם ממעצורים, סטיגמות וסטריליות יתר כלפי מין.
מנשקיםבטירוף - מבטאים אגרסיביות. סוג זה של אלימות סמויה, אינו מבשר טובות.

טיפים לנשיקות מדליקות:
 תנו נשיקת תודה עבור משהו שאהובכם עשה למענכם, אפילו שהוא לא אוהבלעשות את זה.
*  הכניסו נשיקות של קצפת לתיק של בן/בת הזוג וצרפו פתק: "המשך בסוף היום..." *
* שימו קרח בפה שלכם והעבירו אותו בעזרת הלשון שוב ושוב בינכם לביןבן זוגכם.
 עימדו ברחוב, או רגע לפני שאתם נכנסים לרכב והתנשקו ממש כמו פעם. (אם יורד גשם שמעט מרטיב אתכם – הנשיקה תהיה מרגשת ועוצמתית עוד יותר).
 
אז איך אנו אוהבים את הנשיקה שלנו? עם רוק/בלי, באגרסיביות/עדינות, עם הגוף/הלב... כדאי שתקראו את המדריך הבא לנשיקה המושלמת:

נסו להאט את קצבבן/בת הזוג. בקשו לנשק לאט יותר ובעדינות. אמרו "אפשר להראות לך איך הכי כיף?" והדגימו...
  1. טיזינג – נשקו את בן/בת הזוג בלהט- הנשיקה צריכה להיות עמוקה ולוהטת, ממש  כפי שאתם הייתם רוצים להרגיש. עצרו רגע, התרחקו ובקשו בלחש "אמממ.....עכשיו נשק/י אותי חזק בחזרה".  
  2. היעזרו בכפות הידיים – אחזו בפנים בעדינות, לטפו, ונשקו. הטו את ראשכם הצידה ואפשרו לפרטנר/ית להגיע לאיזורים נוספים – לאוזן, לצוואר, גרון. אחזו בראש וכוונו להיכן שאתם אוהבים.
  3. הסתכלו אחד לשני בעיניים, מבט חושני ומזמין.
  4. הרעיפו נשיקות עדינות באוזן והוסיפו לחישות מדליקות.
  5. זהו אצל בן הזוג איזו נשיקה מצליחה להדליק במיוחד ותשחזרו אותה שוב ושוב.

נשיקה רטובה:
נשיקות בשפתיים, ללא חדירה אל חלל הפה.אלו אשר אינם אוהבים רטיבות מיותרת -  השתמשו באצבעותיכם או באגודל כדילנגב, או העבירו כלטיפה חושנית את הלחי על השפתיים עד שאתם מרגישים יבש שוב.  זכרו שאתם לא ממטרה ודאגו לבלוע רוק.

 
נשיקה עם לשון:
התקרבו אחד לשני באיטיות עד לנגיעה ברפרוף על השפתיים. המשיכו לנשיקות מהירות וחיזרו לנשיקות רכות. עצרו ופשקו מעט את השפתיים, הוציאו את הלשון ברכות על השפתיים. עברו בעדינות אל חלל הפה, יותר ויותר עמוק. חקרו את חלקי הפה השונים בעזרת רפרוף בלשון – שפתיים, שיניים, הרגישו מגע עם הלשון ממול וחמקו החוצה...
הקפידו על הפסקות לבליעת רוק, אחרת הנשיקה תהיה  רטובה מדי ודעו מתי כדאי לעבור לפעילות הבאה רגע לפני שהלסת מתחילה לכאוב ועם טעם מתוק להמשך בלהט

נשיקות עפ"י המזל:
 
טלה-
הנשיקות שלכן חטופות ומהירות (לאן אתםרצים?)  זה כאילו גל של אהבה שוטף אתכם ואז שוב הכל נרגע. יש בזה המון כיף, אבל לפעמים זה משאיר טעם של עוד ואתם כבר בחזרה בקונכייהשלכם..

שור-
הנשיקות שלכם מחושבות (מספיק לחשוב כל כךהרבה!) אבל תמיד מכל הלב. הנשיקה שלכם יכולה להמשךלנצח... אמממ, כמה רומנטי וממכר אבל הי, לפעמים צריכים להשאיר מקום לדבריםאחרים.

תאומים-
הנשיקות שלכם תמיד משולבותבצחוקים, חיוכים, ופרשנות מצחיקה מהשטח. קטעים אתכםאבל נשיקה זה לא "ארץ נהדרת" נכון שכיף להיותמשוחררים והצחוק עוזר לזרימה אבל אל תגזימו, בסוף תתנשקו עם שלום אסייג.

סרטן-
הנשיקות שלכםחמות, רכות וארוכות. מצדכם.. שלא יגמרו אף פעם. כמובסרט רומנטי, לנשיקה שלכם יש התחלה, אמצע וסוף, רק צריך לקוות שבני הזוג יחזיקו מעמדבסרט הזה שלכם, כי אצלכם אין הפסקה באמצע.

אריה-
הנשיקות שלכם חסרות מעצורים, כולל נשיכות ושריטות, ממש מופעאימים.כמו חיה פראית אתם מסתערים על הטרף, ולא משחרריםבקלות. כשאתם מתנשקים אתם ממש במופע ראווה ומצפים למילותהערכה (ולמחיאות כפיים) כשהנשיקהנגמרת..

 
בתולה-
הנשיקות שלכם עדינות. קצת יותרמידי, לפעמים בן הזוג בקושי מרגיש שהתנשקתם. את העדינות המפורסמת שלכם תשאירו לדבריםאחרים (מסיבת תה אצל הסבתא למשל) בתחום הרומנטי, זה הזמן לתפוס אומץ ולהתחיל להתנשקבאמת.

מאזניים-
אתם יותר מידי מרוכזים בנשימה ופחותמידי בנשיקה. כדאי להפסיק לדאוג כי הנשימה, מסתדרת מעצמה אם פשוט צוללים בטירוףלתוך הנשיקה. הפסיקו לחשוב כל כך הרבה והתחילו להתנשק והרבה, אתם פשוט טובים בזה.

עקרב-
הנשיקהשלכם היא רק תחנה בדרך לדברים מרגשים יותר. אתם מתנשקים וכבר חושבים הלאה...מה בוערלכם הנשיקה היא עולם ומלואו וכדאי לתת לה את הכבודהמגיע לה. מי שטוב בנשיקות השמיים הם הגבול בתחום הרומנטי.

קשת-
הנשיקותשלכם מפתיעות, ספונטניות ומשאירות את בן הזוג עם טעם של עוד....זה פשוט משהו שאתםטובים בו, באופן טבעי. תמיד הייתם משוחררים ויצירתיים ובתחום הרומנטי הפכתם את זה ממש לאומנות!

גדי-
הנשיקותשלכם עוזרות לכם לקחת פסק זמן מהיומיום למקום מרגש ורגוע יותר, איזה דרך מצוינת  להתאוורר, כל כך נעים זורם ומרגיע. אבל, הלו!אנחנו לאבשיעור יוגה, אנו בשיעור אהבה...אז סבבה עם השאנטי, אבל שלא יהיה משעמםמידי...

דלי-
הנשיקות שלכם רטובות ודביקות ,מכל הלב. אין ספק שבתחום הרומנטיאתם הולכים עד הסוף. בלי לדפוק חשבון ,וזה מצוין, כי באהבה פשוט צריך לזרום עם מהשהגוף מרגיש. לפעמים מרוב שאצלכם הכל גלוי בלי בושה, יש לכם נטייה להתנשק עם עינייםפקוחות.

דגים-
הנשיקותשלכם ממושכות, מלאות אהבה ומקשטות את הלילה כמו כוכבים בוהקים. תמיד אתם כאלה: ישעליכם אבק מסתורי של קסם. ואת הקסם הזה אתם מחלקים באהבה ובנשיקות. וואו, זה נשמעמדהים
 
נשיקותבשפות שונות:
אנגלית - קיס
ערבית - בוסה
ספרדית - און בסו
רוסיתפצלוי
איטלקית - און בטאסו
צרפתית - און בזה
יידיש - קיש
גרמניתקוס

ולסיום, התנשקו כמה שיותר, לפני ואחרי - בכל שפה...