ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - ספר-חקירה אינטימית

052-2308011
דף הבית / ספר - חקירה אינטימית
ספר - חקירה אינטימית
מודל
"התודעה הרגשית"
ההגיון מבעד לרגשות
הי ויקי,

קראתי בכמה שעות את כל החלק הראשון של הספר, עד למודל, אותו שומרת לסופ"ש.

הספר מרתק מאוד, עם הרבה מאוד תובנות לזוגיות ולחיים בכלל.

פשוט לא ייאמן סיפור החיים שלך! 

​את מעוררת השראה!!!

- מלי -
פנוי
לפירגון
שלכם
פנוי
לפירגון
שלכם
ויקי היקרה,

ברצוני לומר שהיה לי קל מאוד להתחבר לספר, הכתיבה שלך בגובה עיניים, ומאוד מעניינת...

אפשר ללמוד מסיפור חייך כל כך המון!
 
קיבלתי מכל פרק השראה, לחיים האישיים והזוגיים שלי, תודה על השיתוף האמיץ!

המשיכי להצליח בהמשך דרכך!!! והביאי אור להמון נשים שנמצאות בחושך...

- לינוי -


 
פנוי
לפירגון
שלכם
פנוי
לפירגון
שלכם
פנוי
לפירגון
שלכם
קוראים מפרגנים:
פנוי
לפירגון
שלכם
שלחי חוות דעת
חקירה אינטימית
 
בשעת בוקר מוקדמת, מוזמנת ויקי באופן מפתיע לחקירה משטרתית כחשודה מרכזית בתעלומת רצח. רגע לפני שהיא מובלת באזיקים לתא המעצר, פורץ ארנון, חוקר בפני עצמו ומאהבה לשעבר, לחדר החקירות ומבהיר לחוקרים מדוע התגלו טביעות אצבעותיה בזירת הפשע.
 
ארנון מושעה מתפקידו ומזמין את ויקי לביתו במטרה לחדש את הקשר הישן שלהם, אך כאן מקבל הסיפור תפנית. במקום לחקור את מכמני גופה, היא זוכה בחקירה אינטימית הנמשכת עד לשעות הקטנות של הלילה. במהלכה מספרת המחברת על מערכות היחסים הסבוכות שהיו לה עם הגברים בחייה, וחושפת בפניו סיפור חיים מרתק ומעורר השראה, סודות אפלים מן העבר, שהשפיעו על חיי הרגש והמין שלה: תקיפה מינית, דיכאון, קשיים כלכליים, ניסיון התאבדות, ועוד...
ארנון, שהכיר את ויקי כאישה מופנמת וחסרת ביטחון, התפעם מהעצמה הנשית "היתה לי זכות ענקית לקבל גישה לנבכי נפשך" אומר לה בסיום לילה ארוך "את מודל השראה לנשים שבנו את עצמן מאפס, אישה שהסתכלה לייאוש בעיניים ובחיוך אמרה לו: לא תנצח אותי היום. חייך מראים כיצד אפשר להשתנות, להתפתח ולצמוח מכל מצב..."
 
בחלקו השני של הספר מציגה המחברת מודל מאיר עיניים, אותו פיתחה בהשראת הקשיים שהובילו אותה לעבודת מודעות. מודל "התודעה הרגשית" מציע חקירה אישית באמצעות אימון תודעתי, וכלים מקצועיים שיסייעו גם לכם להגיע לתובנות מעצימות במרחב האישי, וליצור בהירות בנוגע למטען הרגשי שאתם מביאים לקשר קיים או נכסף.
 
בעזרת המודל סייעה ויקי למטופלים רבים ליצור זוגיות ומיניות מעצימה ומענגת, וליהנות מחיי אהבה מספקים.
 
הספר הנקרא בנשימה עצורה, חושף לקוראים את סיפור חייה של ויקי דור - מנהלת המרכז לזוגיות ומיניות.
הרצאות
arrow-left2, arrow-left, left, previous
סדנאות
arrow-left2, arrow-left, left, previous
יעוץ אישי-זוגי-מיני
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
arrow-left2, arrow-left, left, previous
טעימה מפרק - שותקת או צועקת :
 
ביום  חמישי  מאור  דפק  בדלת. פתחתי בהתרגשות וראיתי  את החייל המקסים שלי בפתח הבית. חיבקתי אותו בחום, אך מאור הביט בי ואמר, "למה רזית כל כך? את חולה?"

מאוחר  יותר  יצא  לבלות עם חברי
ו ונותרתי לבד בבית. ניגשתי לחדר  השינה שלי והבטתי  במראה. בפעם הראשונה שמתי לב שהפכתי לשלד עצמות. לא היה לי תיאבון, ונשרו  ממני קילוגרמים רבים. לא פלא  שהרגשתי  עייפה  וחלשה. כשהבטתי במראה  הבנתי שהרזון שלי  נראה חולני. הגוף שלי שיקף  את הריקנות  שבנפשי. הפחד  שאולי  אגיע  למצב בו לא אוכל לדאוג לצרכי ילדיי ריסק אותי.

באופן  אימפולסיבי  ניגשתי  לחדרו של מאור שהיה צמוד לחדרי, פתחתי את  הדלת ולאחר שבהיתי מספר  שניות  במיטה,  תפשתי את  הידית  ופתחתי  את ארגז המצעים שהיה  מתחת למזרן ולקחתי לידיי  את המחסנית שמאור נהג להחביא שם. בעבר, בתקופת התיכון השתתפתי במטווח ואף זכיתי להתברג  במקום גבוה,  כך  שידעתי  בדיוק  איך דורכים את הנשק שהסתתר בדלת ימין של הארון, על המדף העליון הגבוה, מאחורי שמיכת החורף. 
נטולת רגש ומכוונת מטרה, לקחתי לידי את הרובה וחיברתי אליו את המחסנית...


 
הפרק המלא בספר "חקירה אינטימית"
טעימה מפרק - משחררת או נאחזת :

בוקר אחד הגעתי לעבודה ובזמן שחניתי את הרכב, התקשרה אליי המזכירה ואמרה בבהלה, "ויקי! לא כדאי לך לעלות למשרד, מחכים לך כאן עשרות נהגי מוניות, הם מאיימים לשרוף לך את הבית אם לא תדאגי לתשלום החוב שמגיע להם." היא היתה נרגשת, ואני? לא נבהלתי. כאחת שגדלה בעיר לוד ונחשפה לא פעם למריבות מסעירות של קללות ואף מכות, לא התרגשתי. עליתי למשרד וניגשתי לחדר הישיבות שם המתינו לי הנהגים. נכנסתי ואמרתי מיד, "בוקר טוב! יש לנו שתי אפשרויות. אם אתם מעוניינים לשרוף לי את הבית, אין בעיה. יכולה למסור לכם את הכתובת ותיגשו מיד, רק שבמצב הזה גם תסתבכו עם המשטרה, וגם לא תראו את הכסף. אופציה שנייה היא להאמין לי שאעשה הכל כדי לשלם את מה שמגיע לכם. ברגע שיכנסו תקבולים לחברה אתם תהיו ראשונים לקבל." בשתי דקות הצלחתי להרגיע אותם, הם בחרו באופציה השנייה, עזבו את המשרד, והאמינו לי שאדאג להם.

כשיצאתי מחדר הישיבות מחויכת מההצלחה, נתקלתי באחת המפיקות שנכנסה אחריי לחדרי. היא התיישבה על השולחן ואמרה, "ויקי, אני חייבת לשאול אותך, איך את חווה כל כך המון קשיים ובכל זאת מצליחה לחייך כל הזמן, לצחוק ולהיראות הכי מאושרת?" לא היתה לי תשובה, אך באותו רגע, משהו התכווץ לי בבטן. כלפי חוץ אני חזקה, אלא שאף אחד, גם לא היא, רואה או מבין כמה קשה לי עמוק בתוכי.

 
הפרק המלא בספר "חקירה אינטימית"
טעימה מפרק - מבוהלת או מובילה :
                                                                                                                                                                                                               
אייל יצא ממשרדו, הביט בי ואמר, "הי ויקי, מה שלומך? בואי, את יכולה להיכנס." היתה זו הפעם הראשונה בה ישבתי בחדרו פנים מול פנים ובחנתי אותו מקרוב. הוא לקח את הקלסר, ולמזלי, לא הרגיש שידיי רועדות. אייל היה בשנות הארבעים לחייו ואני צעירה ממנו בעשור. המראה המוקפד והסמכותי שלו, טון הדיבור הנמוך, והמבט מלא הביטחון, יצרו שילוב מנצח. האף שלו היה מעוצב, בדיוק כפי שאני אוהבת, ושפתיו האדמדמות והבשרניות השלימו את פניו היפות. היה זה אחד הגברים המרשימים שפגשתי בחיי, בדיוק הטיפוס שלי, למעט חיסרון אחד קטן: טבעת על האצבע.
      בין חתימה לחתימה, הוא הרים את פניו ובחן אותי בעיניו הכחולות והבהירות. חשתי את המבט העמוק והחודר מרטיט כל חלק בגופי, ולכן הסטתי את עיניי וקיוויתי שיחתום על הצ'קים כמה שיותר מהר. הוא ניסה לפתח שיחה, אבל אני דיברתי בקול ענייני וברחתי מהמשרד כל עוד נפשי בי.
"למה ברחת כל כך מהר?" גערה בי חברתי מאיה כשסיפרתי לה על גבר החלומות.

"את נורמלית?" הרמתי עליה את הקול, "הוא נשוי! אני לא מתקרבת לגברים נשואים, זה גבול שאני לא חוצה!" מאיה שכבה על מיטתי, חפנה את הכרית בפניה ואמרה בקול מלא בוז, "פראיירית! עם גבר כזה כמו שאת מתארת, את לא צריכה שום גבול! אני מקווה לפחות שבפנטזיה אין לך גבולות."
אייל והפנטזיה ממתינים לכם בספר "חקירה אינטימית"
חקירה אינטימית - מאמרים וסיפורי השראה אישיים ומקצועיים:
בקרוב...
קנאה: ביני לבינו, בינו לביני...
מה זו קנאה? מדוע אני מקנא/ת? מהי קנאת סופרים וקנאה הרסנית?
גבולות: לאחר/ת, אליי...
משמעות הצבת גבולות בקשר. חשיבות הגבולות באינטימיות ובמיניות...
או מלאו את הפרטים הבאים ואשוב אליכם בהקדם
צרו איתי קשר :  052-2308011