ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - עשרה תמרורי אזהרה בזוגיות
עשרה תמרורי אזהרה בזוגיות

 

1. המתקיל - הוא התקשר אלייך בעשר בלילה, אחרי שלא הצליח לסגור אפשרויות אחרות. את הסכמת להיפגש ולהרשים אותו בספונטניות שלך במקום לקבוע דייט ליום אחר. דעי לך, ספונטניות לא תעזור לך כאן. את בעניין של מערכת יחסים - מבחינתו זה ממנו והלאה.

2. המסמס הסדרתי - הוא לא זמר, קריין או מרצה באוניברסיטה, ובכל זאת הוא שומר על מיתרי קולו ומתקשר איתך רק בהודעות. ההודעות שלו יהיו בדרך כלל חסרות תוכן. "היי, מה המצב?", "מה קורה?". לפעמים הוא יסתפק בסימן שאלה שיעורר בהמשך עוד הרבה סימני שאלה.

3. השחקן - הוא חושב שהוא משחק בסרט הוליוודי שובר קופות. בפגישה הראשונה שלכם הוא כבר טורח לומר לך שהוא מאוהב עד מעל הראש, את האישה שלו, לך הוא חיכה, הוא בטוח שהקשר ביניכם יהיה מדהים, הוא מעז אפילו לשאול אותך אם את מרגישה כך אליו. השחקן מוכיח שוב שיש סרטים שכדאי לצאת מהם באמצע.

4. המדורג - בדייט הראשון הוא אסף אותך מהבית כמו מלכה, בדייט השני חיכה לך למטה, בדייט השלישי חיכה במסעדה ובדייט הרביעי הודיע לך מהיכן לאסוף אותו. עם בחור כזה את יכולה לדעת מראש איך ייראו ימי הנישואין שלכם. בשנה הראשונה תחגגו במסעדה מול השקיעה, בשנה השנייה תצאו לסרט, בשנה השלישית תחממי משהו במיקרוגל, וברביעית תחגגי לבד.

5. הקמצן בכסף - קמצנים זה מקרה אבוד... אם הכרת גבר קמצן אל תחשבי לרגע שמשהו יכול להשתנות. קמצנים נשארים קמצנים, ובזוגיות? קמצנות היא פתח להמון מריבות ועם הגיל זה רק הולך ומחמיר, בנות, לברוח מקמצנים.

6. הקמצן במחמאות - יותר גרוע מהקמצן בכסף. הוא יפרגן לכולם ורק לא לך. אחותו הכי כוסית למרות שאת במידה 36, המזכירה שלו הכי פיקחית למרות שאת עורכת דין מצליחה והאוכל של אימא שלו הכי טעים למרות שהיית בקורס אמנות הבישול. בחור כזה יפרגן לך רק בהספד.

7. המתאמן - הוא מתאמן בקביעות, שומר על פיגורה, תזונה נכונה, ישבן מוצק. אם את לא בכושר, פשוט לא תעמדי בקצב. אם הוא הפתיע אותך בשעתיים של סקס סוער בכל התנוחות האפשריות, זה לא את - פשוט המכון סגור לרגל שיפוצים.

8. חולה כדורגל - אם כבר בפגישה השלישית הוא מתיישב על הכורסה אצלך בסלון, מפליץ ומפצח גרעינים מול המשחק של הפועל - את יכולה להבין שאצלו לא תהיי מספר אחת ועדיף להוציא כבר עכשיו כרטיס אדום.

9. הקנאי - אנחנו אוהבות שקצת מקנאים לנו, זה גורם לנו להרגיש חשובות. אבל שימי לב לגבול בין קנאה מחמיאה לקנאה אובססיבית. אם הגבר שלך מחליט עבורך עם מי לצאת ולאן, מעיר לך על לבוש חשוף, מסרס קשרים חברתיים שלך - זאת לא מחמאה, זאת נורת אזהרה.

10. הפנטזיונר - בחורף הוא הבטיח לך נעלי סניקרס ואפילו התעניין במידה ובצבע, באביב הבטיח זר ענק עם פרחים לבנים, בקיץ הוא גרם לך לפנטז על שבוע שלם בחו"ל. הוא משתמש המון במשפטים: בובה אני הולך להגשים לך המון חלומות. בובה, אנחנו הולכים לעשות חיים יחד. אני אומרת לך: לא חיים ולא נעליים. איתו את תמשיכי רק לחלום עוד המון חורפים.

 

 

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מאמרים קשורים
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר
הימנעי מ"החלקה" בקשר:
 
הכרת בחור נחמד, הפרפרים בבטן, הזיקוקים באוויר. את כל כך מסנוורת שאת לא שמה לב שהוא מסמס סדרתי, קמצן חולני ומקנא קצת מעבר למידה. רגע לפני שיהיה מאוחר, שימי לב לדברים הבאים:

תקראו לי משביתת שמחות, הורסת מסיבות ואפילו עין הרע, אבל אני מאמינה שדווקא בתחילת הקשר, כשההתלהבות בשיאה - צריך לשים לב לתמרורי אזהרה ולא להתעלם מהסימנים המקדימים שברבות הימים יהבהבו כמו זרקורים באיצטדיון רמת גן.

כמו בנהיגה, לכל אחת יש את התמרורים שלה, אבל יש בכל זאת כמה תמרורים אוניברסליים, להם מוקדש המאמר הבא.