ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - פורים סקסי
פורים סקסי

 

נושא זה מעלה בי חוויה אישית שמזכירה לי כמה אנו הנשים מחמירות עם עצמנו, הרבה יותר מאיך שהגברים תופסים את החסרון. בגיל 17 עברתי ניתוח לא פשוט, צ'יסטה בשחלה שהתפתחה כמוטציה. הניתוח עבר בשלום אך השאיר בי צלקת גדולה וארוכה בבטן. שנים התהלכתי בהרגשה פנימית שאני לא מושכת, ואף דוחה. דאגתי להסתיר ולכסות, חלילה שאף אחד לא יראה. ברגעים האינטימיים שלי דאגתי כמובן לכבות את האור. באיזשהו שלב החמיא לי בן זוג שהצלקת שלי סקסית. הייתי כמובן בשוק! סקסית? אתה חושב? זו היתה הפעם הראשונה שיכולתי להסתכל על הבטן שלי ולומר "השד לא כזה נורא, אני הופכת אותו לכזה". מאז, הבחנתי שברגע שאני מרגישה בנוח, אני פחות עסוקה במה שלא טוב. מחשבות חיוביות עובדות גם על ההתייחסות לגופנו ברגעים הכי אינטימיים.

 

והנה מגיע לו פורים, חג אשר בעיניי מהווה פתח להזדמנות עבורנו להעז ולפתוח דלת לביטוי מיני דרך משחק. התחפושת העוטפת את גופנו, משרה עלינו תחושת ביטחון, האדם רואה את עצמו כ"בסדר", זה רק משחק ומשם? קל יותר לחוות כל מה שאולי בחיי היומיום קשה יותר ולהגיע למקומות יצירתיים יותר בתחום המיני.

 

 

הכל טוב ויפה בתיאוריה, אבל מה קורה כשאחד מבין הזוג אינו מעוניין כלל בחוויה כזאת?

 

אני הסוס ואת הנסיכה?

משחק תפקידים מחייב שיחה מקדימה על הנושא היות ושיתוף הפעולה הכרחי בין בני הזוג. אם הגעתם לחוסר הסכמה? קודם כל תחשבו על הצד החיובי בעניין, יצרתם בינכם פתח לתקשורת מינית, וזה אינו מובן מאליו, תחשבו על זוגות המתקשים להציע שינוי תנוחה.  

במקרה כזה, הציעו לבן/בת הזוג המתנגד משחק "על יבש", ללא התחפושת, או עם אביזרים קלילים. ותזכרו שגם אם תרגישו נבוכים, תצחקו על עצמכם... זו דרך להשתחרר ולהיפטר מהתחושות הלא נעימות. בפעם הבאה? בטוח שתרגישו יותר נוח עם הרעיון, ועם תחפושת מלאה.

 

דוגמאות למשחקי תפקידים נפוצים:

מסאז'יסט עם לקוחה

סוס ונסיכה (לא צריך אביזרים, אולי שוט)

הזאב וכיפה אדומה

גינקולוג ומטופלת

פקח הרושם ד"וח ומציע המרה למין אוראלי במקום קנס

(הזדמנות נפלאה לאלו החוזרים מבילוי)

לזוגות חד מיניים - דוד ויהונתן

שליח השוק האפור הדורש לעקל מאחור

סקסולוג/ית עם מטופל/ת

 

בנוסף, יש ספרון חביב הנקרא Fantasex מאת רולף מילונאס (בעברית "פנטזיון", בהוצאת אביב). ובו משחקי תפקידים ופנטזיות הכולל איורים ותנוחות, ומיועד לזוגות המתקשים לאלתר. דרך אחת להשתמש בספר בכל ימות השנה היא היא לפתוח בעמוד אקראי כלשהו, ומה שמופיע בעמוד יש לבצע, לפי התור כמובן, פעם בן הזוג ופעם בת הזוג.   

 

חשוב לציין שהצעה למשחקי מין אקסטרימיים עם תחפושת, לא מעידים על שום סימן של היעדר משיכה, עייפות מסקס רגיל, או חוסר שביעות רצון, כך שבשום אופן אין מקום להיעלב מכך אלא לקבל בברכה תבלין מרגש למיניות שלכם.  

  
מאחלת לכם פורים שמח ומלא עונג וריגושים "עד דלא ידע"

 

 

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מאמרים קשורים
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר
הבגדים שלנו לא פעם מהווים מסיכת הגנה עבורנו. אחת הסיבות לכך היא שמגיל צעיר הרבה לפני שגילינו את המיניות שלנו, נחשפנו לסיפור אדם וחוה... אכילת התפוח מעץ הדעת גרמה לזוג להתבייש במערומיהם. למרות שהיו "זוג" ולא היה איש מלבדם, בכל זאת נאמר "ויתבוששו בגופם" הם מיהרו לעטוף ולכסות את גופם. איברנו האינטימיים נקראים איברי הבושת, איברי הבושה.

נכון, יש קושי לא קטן הנובע בעיקר מבושה להיות ערומים. וכאן לרוב, ירגישו זאת יותר הנשים.. מעטים הגברים שבאמצע הסקס יוטרדו מצמיג במותן או צלוליט, אנחנו כן. אנו בוחנות את גופנו בזכוכית מגדלת... אם הוא יראה את הקפל? אולי לא אהיה אטרקטיבית... אם הוא יראה את הצלוליט, הוא לא ימשך אליי...

למרות שהוכח שגבר לא ממש מתייחס באקט המיני לגורמים אלו, עדיין זה "בילט אין" ומובנה אצלנו הנשים לשפוט את גופנו בעיני האחר ולא בעיני עצמי, מה הוא יחשוב עליי ולא כמה אני אוהבת את עצמי בכל מצב וללא תנאי, גם עם הקפל והצלוליט.