ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - רוצים זוגיות?
רוצים זוגיות?
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מאמרים קשורים
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר
מה אפשר לעשות? ישנם כמה כיוונים שאינם ווירטואליים דרכם אפשר לנסות:
 

רשימת תפוצה
נכון, כולם יודעים שאנו פנויים ואף על פי כן מציעה לכם לציין זאת ושוב ושוב. ישנם כאלו שמחסום המבוכה עוצר אותם מלציין זאת, אחרים חושבים לעיתים ש: "אם היה להם מה להציע לי בטח כבר היו עושים זאת". המציאות מוכיחה שזה פשוט לא נכון: ההצעה יכולה להגיע מכל מקום: חברים, מכרים, בעלי קשרים חברתיים ואפילו הדודות הנודניקיות – גם להם יש מעגל חברים.
יש כאלו שנבוכים בעצמם להציע לך או אולי חושבים שאתם לא זקוקים לעזרה שלהם. אחרים יתכן מאוד עסוקים, מוטרדים ושקועים בענייניהם ורק אם תעירו את תשומת ליבם לכך, ייתכן ויהיו להם כמה הצעות מעניינות. היתה לי חברה שמדי פעם היתה שולח לי אי-מייל (לא הייתי המכותבת היחידה) עם תזכורת קטנטנה – " הי ויקי - יש הצעה מעניינת עבורי? לא תאמינו כמה הערכתי אותה על כך, וכמובן שפנייה זו היתה מעלה בראי אופציות רלוונטיות. .
 
העבירי הלאה
נפגשתם עם פרטנר שלא נראה לכם? שמרו על קשר ידידותי ואף העבירו הלאה - הציעו לחבר/ה שאתם מכירים. לכם לא הלך? לאחרים אולי כן. ומה לכם יוצא מזה?
א.      אתם יכולים להיפגש, לצאת ולהכיר יחד
ב.      לאותו אדם ייתכן ויש חברים פנויים שיכולים להיות אופציה רלוונטית יותר עבורכם.
ג.       יצרתם מחויבות כלפיכם להצעות דומות מהם.
 
משוב למציע
כל הצעה שמגיעה שווה בדיקה. אפילו אם זו החברה הנודניקית של ההורים שבכלל לא מכירה אתכם - אי אפשר לדעת מאיפה זה יגיע. אל תדחו הצעות אלא הסבירו בדיוק ובפירוט למה זה לא מתאים כדי לשפר את הסיכוי לקלוע לטעמכם בפעם הבאה. כמובן שגם אחרי דייט שלא צלח, חשוב לעדכן את מי שהציע, להודות לו ולכוון אותו במדויק לגבי ההמשך.
 
התבוננות פנימית
שווה לעצור לרגע לברר עם עצמנו (או עם גורם חיצוני אובייקטיבי שיוכל לעזור לנו): אילו קשרים היו לנו עד כה? מה היה בפגישות עד היום? מה לא עבד? מדוע נפסלו הקשרים? מה  אנו מחפשים באמת?
ייתכן שאותה התבוננות תוביל אותנו לגלות דברים חדשים לגמרי, על עצמנו, על מי שאנו רוצים לידנו, תוך מבט בָּשֵל רחב ובוגר יותר. כדאי יהיה לשקול ולנסות לחדש קשרים ישנים, שייתכן ובעבר פסלנו ללא סיבה מהותית, ייתכן שכדאי לנו להרחיב את מעגל החברים שלנו, להיפתח לאופציות נוספות.
 
העיקר - לא להתייאש
קורה לא מעט שיש תקופות "יבשות" לחלוטין, שום פנייה. אולם, לאחריהן מגיעות תקופות גדושות בהצעות. המשיכו להשתדל, להתפתח ולהאמין שגם אם זה ייקח עוד מעט זמן, מי שיזכה בכם בסופו של דבר יקבל משהו טוב הרבה יותר...
 
ב-ה-צ-ל-ח-ה !

זו לא משימה בלתי אפשרית...

הקושי במציאת בן/בת זוג הוא נחלתם של רבים בקרב הפנויים פנויות. למרות שקיימים אינסוף אתרי הכרויות, רשתות חברתיות ובכל זאת, המון פנויים פנויות מסתובבים בינינו, לא מצליחים למצוא זוגיות ועדיין לבד... איך אמרה לי פעם מטופלת? " אני לא מצליחה אפילו לייצר לי פגישה עם צפרדע, איך אגיע לנסיך? "