ויקי דור-יעוץ אישי-זוגי-ומיני, סדנאות והרצאות - תנו לעצמכם אהבה לחג
תנו לעצמכם אהבה לחג

 

נושא זה מעלה בי חוויה אישית שמזכירה לי כמה אנו הנשים מחמירות עם עצמנו, הרבה יותר מאיך שהגברים תופסים את החסרון. בגיל 17 עברתי ניתוח לא פשוט, צ'יסטה בשחלה שהתפתחה כמוטציה. הניתוח עבר בשלום אך השאיר בי צלקת גדולה וארוכה בבטן. שנים התהלכתי בהרגשה פנימית שאני לא מושכת, ואף דוחה. דאגתי להסתיר ולכסות, חלילה שאף אחד לא יראה. ברגעים האינטימיים שלי דאגתי כמובן לכבות את האור. באיזשהו שלב החמיא לי בן זוג שהצלקת שלי סקסית. הייתי כמובן בשוק! סקסית? אתה חושב? זו היתה הפעם הראשונה שיכולתי להסתכל על הבטן שלי ולומר "השד לא כזה נורא, אני הופכת אותו לכזה". מאז, הבחנתי שברגע שאני מרגישה בנוח, אני פחות עסוקה במה שלא טוב. מחשבות חיוביות עובדות גם על ההתייחסות לגופנו ברגעים הכי אינטימיים.

 

והנה מגיע לו פורים, חג אשר בעיניי מהווה פתח להזדמנות עבורנו להעז ולפתוח דלת לביטוי מיני דרך משחק. התחפושת העוטפת את גופנו, משרה עלינו תחושת ביטחון, האדם רואה את עצמו כ"בסדר", זה רק משחק ומשם? קל יותר לחוות כל מה שאולי בחיי היומיום קשה יותר ולהגיע למקומות יצירתיים יותר בתחום המיני.

 

 

הכל טוב ויפה בתיאוריה, אבל מה קורה כשאחד מבין הזוג אינו מעוניין כלל בחוויה כזאת?

 

אני הסוס ואת הנסיכה?

משחק תפקידים מחייב שיחה מקדימה על הנושא היות ושיתוף הפעולה הכרחי בין בני הזוג. אם הגעתם לחוסר הסכמה? קודם כל תחשבו על הצד החיובי בעניין, יצרתם בינכם פתח לתקשורת מינית, וזה אינו מובן מאליו, תחשבו על זוגות המתקשים להציע שינוי תנוחה.  

במקרה כזה, הציעו לבן/בת הזוג המתנגד משחק "על יבש", ללא התחפושת, או עם אביזרים קלילים. ותזכרו שגם אם תרגישו נבוכים, תצחקו על עצמכם... זו דרך להשתחרר ולהיפטר מהתחושות הלא נעימות. בפעם הבאה? בטוח שתרגישו יותר נוח עם הרעיון, ועם תחפושת מלאה.

 

דוגמאות למשחקי תפקידים נפוצים:

מסאז'יסט עם לקוחה

סוס ונסיכה (לא צריך אביזרים, אולי שוט)

הזאב וכיפה אדומה

גינקולוג ומטופלת

פקח הרושם ד"וח ומציע המרה למין אוראלי במקום קנס

(הזדמנות נפלאה לאלו החוזרים מבילוי)

לזוגות חד מיניים - דוד ויהונתן

שליח השוק האפור הדורש לעקל מאחור

סקסולוג/ית עם מטופל/ת

 

בנוסף, יש ספרון חביב הנקרא Fantasex מאת רולף מילונאס (בעברית "פנטזיון", בהוצאת אביב). ובו משחקי תפקידים ופנטזיות הכולל איורים ותנוחות, ומיועד לזוגות המתקשים לאלתר. דרך אחת להשתמש בספר בכל ימות השנה היא היא לפתוח בעמוד אקראי כלשהו, ומה שמופיע בעמוד יש לבצע, לפי התור כמובן, פעם בן הזוג ופעם בת הזוג.   

 

חשוב לציין שהצעה למשחקי מין אקסטרימיים עם תחפושת, לא מעידים על שום סימן של היעדר משיכה, עייפות מסקס רגיל, או חוסר שביעות רצון, כך שבשום אופן אין מקום להיעלב מכך אלא לקבל בברכה תבלין מרגש למיניות שלכם.  

  
מאחלת לכם פורים שמח ומלא עונג וריגושים "עד דלא ידע"

 

 

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מאמרים קשורים
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לער
מלאו את הפרטים הבאים ונשוב אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר
החג בפתח ואלפי רווקים במתח - איך עוברים את החקירות הצולבות בארוחת החג?
 
רגע לפני שהלחץ גורם לכם לברוח מחיק המשפחה, ענו לעצמכם על שאלה אחת: האם אתם מחפשים דייט לחגים או בן זוג לחיים?

בכל שנה בתקופת החגים עם ישראל נכנס לכוננות מלחמה. המשפחות המארחות בחג עסוקות בצחצוח הבית ובקניות לגדוד שלם, האורחים עסוקיםבקניית מתנות ותכנון מסלולים עוקפי פקקים, והרווקים שבינינו (ובעיקר הרווקות) מתחילים לשנן את כל התירוצים שבספר מדוע נבצר מהם להגיע לשולחן החג. קשה להאשים אותם. 

אחרי הכל, הלחץ בקופות בחצי חינם או באילון בערב החג הוא משחק ילדים לעומת החקירות הצולבות של הדודות שמחטטות בחיי המין של הרווקה המצויה או גרוע מכך, מנסות לשדך להן את נסיך החלומות, שמתגלה לרוב כחלום בהלות.

רגע לפני שאתם בורחים מחיק המשפחה הגיע הזמן לברר אחת ולתמיד מה אתם מחפשים - דייט לחגים או בןזוג לחיים. כדי לעשות זאת עליכם לענות לעצמכם על כמה שאלות בסיסיות: